Titulinis

Mieli skaitytojai ir vyno entuziastai

 

    Sveiki atvykę į Vyno Instituto™ puslapį, skirtą vyno kultūrai ir vartojimui. Jo autoriai - Laimonas Gryva, Jurgita Jurkynienė ir Mindaugas Jurkynas. Vynas nuo seno yra daugelio šalių ir civilizacijų istorijos, kultūros, religijos ir net gyvenimo būdo dalis. Vyno žinios padeda geriau suprasti įvairių šalių nacionalinius ypatumus.

    Kaip rodo pasaulio patirtis, vyno kultūros plitimas sumažintų sveikatai žalingą alkoholinių gėrimų surogatų vartojimą. Nesaikingas alkoholio vartojimas kelia grėsmę Jūsų sveikatai, šeimai bei visuomenei, tačiau retkarčiais išlenkiama taurė vyno - ne nuodėmė. Čia neskatinama vartoti alkoholinius gėrimus, bet, jei kartais pakeliate taurę vyno, šis puslapis yra skirtas Jums.

    Čia rasite degustuotų vynų apžvalgas, jų duomenų bazę bei bendras žinias apie vyno kultūrą ir vartojimą. Mūsų straipsnius galite rasti laikraščiuose "Lietuvos rytas", “Verslo žinios“, žurnaluose "Vyno žurnalas", "Gurmano gidas", portaluose http://www.meniu.lt/ ir http://www.eb.lt/ Jei kilo minčių, parašykite mums e-paštu arba padiskutuokite su bendraminčiais Forume. Ačiū Juozui ir Sigitui už puslapio sukūrimą ir techninį palaikymą.

Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove