Meksikietiskas restoranas Vilniuje, Algirdo gatveje.

Pastabos įvairiomis temomis

Moderatoriai: Laimonas, vynux

Meksikietiskas restoranas Vilniuje, Algirdo gatveje.

Standartinė vynux » 2004-02-03, 18:06:59

E-he-he. SUper. Diskusijos isivaziuoja. Mes su zmona ir biciuliais buvome nuslinke i Meksikietiska restrongeli Algirdo gatveje. Tai buvo pries 1.5 menesio, tai sunkiai bepamenu detales, bet parasysiu pagrindini ispudi.

Aplinka: Paprasta, svari. Galetu buti bet kas. Kad ir kinieciai.

Aptarnavimas: Buvom pavakare. Zmoniu buvo nedaug. Kita vertus, ilgokai sukosi. Norejosi greiciau, nors niekur per daug ir neskubejom. Padavejos dar nepatyre, specifiniu klausimu apie meksikietisko maisto gaminimo ypatybes neklausinekit.

Maistas neblogas. Tikrai. Verta pabandyti. Galima rinktis ir neastriai. Mes paemem tris skirtingus patiekalus ir bandem. Tai ir troskinta vistiena ir a la chilli con carne ir dar kazkas gerai suejo. Alaus kainos 5 lt uz Svyturio Extra puslitri. Tikrai daug kas is atminties isgarravo. Palikom su zmona virs 40, tai sakyciai, kad nera baisiai brangu ir kaip minejau normalus maistas. reiktu daugiau ka ismeginti. Tualete nebuvau, aplink niekas neruke, tad nezinau apie ventiliacija, o ir lauke dar nebuvo suteme, tai apie apsvietima ir nieko nepasakysiu.

O patarimas, rasant recenzijas ar ispudzius, rasyti miesta ir restorano pavadinima kaip Nauja Tema Forume. tada bus galima greitai viska rasti.
vynux
 
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2004-01-06, 18:36:53
Miestas: Vilnius

Standartinė moria » 2004-02-03, 23:08:20

Teko ir man lankytis šiame restorane, tiesa, tai buvo gerokai seniau, prieš metus berods. Apsilankiau, nes esu aštraus maisto "manjakas". Buvome dviese ir gėrimų per daug nevartojome, išgėrėme po taurę šampano. Valgėme čili sriubą su sūriu ir paella su jūros gėrybėm. Dėl aptarnavimo, tai ir mes laukėme gan ilgokai, bet gal taip yra dėl to, kad patiekalams pagaminti reikia daugiau nei įprastai laiko? kažkur girdėjau, kad "Meksikoje" jie gaminami ant akmenų, autentiškai? Kainos man čia nepasirodė mažos, nors negaliu pasakyt, kad ir super aukštos. Nors porcijų dydžiu skųstis irgi negalėčiau. Tiesa, tikėjausi, kad bus aštresnis maistas, gerai, kad Tobasco padažiuko ant stalo buvo :D . Beje, čili sriubai valgyt tokį nerealų šaukštą atnešė, pas mane namie samčiai turbūt mažesni :) . Tualetas antrame aukšte, gan tvarkingas. Beje, kai užlipau į 2-ą aukštą jo ieškoti pradžioj vos neatsitrenkiau į veidrodį, nes pasirodė, užsižiopsojęs, maniau, kad salės pratęsimas :D .
Kiek pamenu vienu metu ten būdavo organizuojami meksikietiški vakarai, gal kas girdėjo kokių atsiliepimų, ar sudalyvavo viename?
moria
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2004-01-26, 21:57:59
Miestas: Vilnius


Grįžti į Pastabos įvairiomis temomis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron