Naujos vyno parduotuvės

Pastabos įvairiomis temomis

Moderatoriai: Laimonas, vynux

Naujos vyno parduotuvės

Standartinė Medutis » 2005-07-21, 12:20:39

Ką galvojate apie naujas vyno parduotuves Vilniuje?
Mineralinių vandenų gera. Labai patiko degustacinė salė. Fainas dizainas. Kainas gerai muša. Vyno klubui tenka slinktis prieš milžinus. Gal kas buvote Filipopolio ar kieno tai Odminių gatvėje?
Medutis
 

Standartinė vale » 2005-08-04, 19:30:30

Nesutinku su Meduciu, kad MV parduotuve musa kainas. Man ji nelabai patiko siulomais vynais. MV negali lygintis su Vyno klubo siuloma vynu ivairove. Man pasirode, kad pristatomi MV vynai gana brangoki. Prie manes atejusi moteris paklause desertinio vyno, tai jai pasiule vyna uz 120 lt, kas net Prancuzijoj (34 eur uz buteli) yra brangu. MV tikrai negali lygintis su Vyno klubu desertiniu vynu pasirinkimu.
Buvau ir parduotuvej Odminiu gatvej, kuri nors mazesne, bet paliko simpatiskesni ispudi.
Zinoma MV orientuojas i pinigingesni klienta, grazus parduotuves dizainas, bet kazkaip noretus daugiau neblogu nebrangiu vynu kaip kad yra uzsienio parduotuvese.
vale
 

Gero Vyno Parduotuve Subaciaus 2, VLN

Standartinė patys zinote kas :-) » 2005-08-05, 15:29:32

To Vale, Visada galima atsistoti ant barrique :-) ir pasakyti, "o Vyno klubas yra geriau" ar "GVP yra geriau".
Viska imanoma pazinti tik sulyginant. Tiems kas nori tureti medziagos sulyginimui ja ir duodu:
Santa Helena Late Harvest, forumo savininkai lyg ir dave 91/100 ;-) 26 Lt. Jo analogu Lietuvoje kol kas nera.

Antrasis Cru Classe ranga turincio ukio Chateau Coutet vynas Chartreuse de Chateau Coutet 1995 Sauternes. Niekas negali gincytis, kad 50 Lt uz toki vyna - apiplesimas. Yra ir tikrasis Coutet Sauternes Cru Classe 1994

Terrabianca Il Fior di Fino botrytis is Toskanos (o daugiau kas nors toki turi?) 50 Lt

Gal 6, ar panasiai, saldus vynai is Vokietijos. Nepigus ar net labai brangus, bet ar kas dar turi vokisko BA ar TBA?

Aszu stiliaus Tokaji, ta pati turi ir Vyno klubo biciuliai :-))))
Dar kalnai kitokio, bet nera laiko ir vietos apie tai.
patys zinote kas :-)
 

Standartinė stra » 2005-08-19, 00:23:34

iš tiesų būtų neprotinga pradėti varžytis viešai.
manau, kad esminis skirtumas yra tame, kad mineraliniai vandenys parduoda savo vynus ir reikia paminėti, kad jų asortimentas gerėja ir įvairėja.
o vynoklubas nors ir turi nemažai "savo" vynų (kaip žinia pradėjo nuo retesnių regionų, kaip kad elzasas, bandol, austrija, vokietija, luara ir užmirštų įžymių regionų vynų (kaip puikios Bordo grand cru, cru bourgeois serijos ar geros soave, barbera d'asti). tačiau čia parduodami visų importuotojų vynai (ačiū dievui ir MV). ir todėl nori nenori pasirinkimas yra ganėtinai nemažas.
ES normos neleidžia diskriminuoti nė vieno pirkėjo ir teoriškai visi gali turėti visus vynus. taciau tai fiziškai neįmanoma. todėl kiekviena parduotuvė vienaip ar kitaip susirenka savo asortimenta, kazkaip suformuoja savo įvaizdį, kuris negali idealiai tikti visiems ir ramiai gyvena, laukdama sėkmės.
Kuo parduotuvių daugiau, tuo geriau, nes nereikia trenktis į kitą miesto kraštą dėl butelio geresnio vyno. Kuo jos įvairesnės, tuo daugiau žmonių mėnesio gale bus patenkinti, nes nusipirko to, ko norėjo ( :wink: ) ir tokioje aplinkoje, apie kokią svajojo.
ir patikėkit - Lietuvoje yra labai nedaug žmonių, kurie linkę išleisti papildomų pinigų už gražesnę aplinką. todėl visos tos mažos parduotuvėlės sukasi kiek išmanydamos, kad Jums patikti.
stra
 

Standartinė Vale » 2005-08-26, 22:40:24

Negaliu patiket, kad mano kukli nuomone sulauke tokiu rimtu komentaru:)
Pirmiausia noriu visus nuraminti, kad esu eiline vyno gereja, kuri dirba su tuo nesusijusi darba - tikrai nieko neatstovauju. Tiesa, kartais tenka pavertejaut italams susitikimuose su musu vyno importuotojais ir isgirst, kad Lietuvoj jie daugiausiai parduoda vyno, kuri perka uz 1eur uzsieniuos (tai tvirtino 3 dideles firmos). Mano komentaras yra tik skonio, jausmo reikalas. Tiesiog GVP parduotuvej jauciaus geriau, o MV isgirdus siulant vyna uz 120 lt dingo noras gilintis, nes man tai skamba nepadoriai. Vyno klube patarejai profesionalesni nei MV (bent man pasitaike) ir to nedaro. Kazkaip mes kalbam apie vyna lyg Lietuvoj atlyginimai butu skandinaviski. MV atsakymas puikus, bet as ne tai norejau pasakyti. Visa vyno edukacija Lietuvoj man primena anglu kalbos mokyma tarybiniais metais, kai visi 7 metus mokesi, bet griuvus sienoms paaiskejo, kad nieks nesugeba sudet sakinio. Visgi reikia sugebet taip mokyt, kad zmones paskui nieko nemoketu. Taip ir su vynu. Ponas is MV apie vyna raso lyg skaitytu grozines literaturos knyga laisvai anglu kalba ir tai yra labai zavu. Man 5 metus anglu kalba buvo kasdiene darbo, bet skaityt grozine literatura anglu kalba nepradejau. Zinoma, is tingejimo. Taip ir su vynu. Man pikta, kai ateinu i parduotuve ir matau kai zmones iesko saldaus, bulgarisko, gruzinisko, pigaus. Kada mes ismokysim juos skirti kas yra Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Sauvignon - elementarios abeceles, kuria zinant nebaisus jokiu saliu vynai? O dabar mes siulom mazesnes pajamas nei ES turinciam zmogui vyna uz 50 lt kasdienai (uz tokia kaina kasdien vyna geria tik skandinavai) - tai nerealu siandien Lietuvoj gerti vyna kad ir kiekviena sekmadieni uz tokia suma. As gerai jauciuos Prancuzijoj pirkdama baltus Luaros vynus uz 3 - 5eur ir jie puikus kasdienai, pasigendu saldaus muskatinio vyno is Piemonto kaip Italijoj ir pan. Ir tas naujojo pasaulio vynu populiarinimas Lietuvoj man panasus i sudetingu anglu kalbos gramatikos taisykliu mokyma, kai zmogus dar neismokes paprasto (indefinite) laiko.
Tegu pirma zmones isciupineja, kas salia ju - Europoj, zinoma, Argentinos ar Ciles vynas yra gerai, bet ar galima suvokti vyna negeriant prancuzisko, italisko, ispanisko?
Pvz, Vokietijos vynai manes nedomina is esmes, nes tiesiog nejauciu tos salies - man svarbi kaip italai sako aplinka, kurioj sunoko vynuoges ir buvo pagamintas vynas. Taigi, i sveikata!:))))))) :D
Vale
 

Standartinė (SU)Gerovas » 2005-09-02, 15:29:13

Buvau VK "Vyno slenis" parduotuveje savanoriu pr, salia Hyper Rimi.

Malonu. Erdvu. Jauku.

Dirba iki 22val, todel ir uztrukus darbe spesi isigyti retesnio vyno.

Kas nepatiko - be 30Lt ten praktiskai nera ka veikt.

Kita vertus - Rimi salia. Ten visda pigienos rasi ;)
(SU)Gerovas
 

Standartinė stra » 2005-09-04, 17:32:52

ĖĖĖ. Nereikia taip sakyti. 20-30 litų ribose yra tikrai daugiau vynų negu Rimi. Iki 15 litų pasirinkimas tikrai blogesnis už Rimi. Bet tam ir esame dvi parduotuvės šalia viena kitos.
Antra vertus - daug kas pareina nuo regiono. Yra tokiu, kur kokybiški vynai tik prasideda 25-30 lt. ribose vynai (Bordo, Elzasas), tačiau dalis Ispanijos, dalis Naujojo pasaulio ar Vengrija turi šį tą ir pigesnio.
stra
 

Standartinė (SU)Gerovas » 2005-09-05, 12:13:28

Tiesiog parasiau kas krito i aki ir koki ispudi paliko.
Nuosirdziai atsiprasau, jei klydau.
(SU)Gerovas
 


Grįžti į Pastabos įvairiomis temomis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron