Puslapis 11

Vynuoges naminiam vynui

StandartinėParašytas: 2007-03-14, 09:53:58
Valius
Ar yra auginančių savo vynuoges ir gaminančių naminį vyną?
Siūlau užeiti į naują svetainę, kur galima įsigyti vyninių vynuogių veislių sodinukų: http://www.vynuoges.lt
Yra ir jų straipsnis Rojaus soduose:
http://www.rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=1274
Įdomu pasidalinti patirtim su tais kas bandėte gaminti savo vyną.

StandartinėParašytas: 2007-03-15, 01:02:07
Laimonas
Būtų įdomu sužinoti, kurios veislės Lietuvoje jums patiems labiausiai pasiteisino. Ar visas iš siūlomų bandėte auginti Lietuvoje? Šiaip matau, kad nemažai veislių tos pačios, kaip ir auginamos Gotlande, nėra tik Madelaine Angevine.

StandartinėParašytas: 2007-03-15, 10:09:21
Valius
As is to ka jie siulo auginu Seyval, Marechal Foch, Bianca. Kitu Lietuvoje iki siol ypac vyniniu nebuvo kur gauti. Tai dabar tikrai uzsisakysiu. MF prinoksta neblogai ir salcio visai nebijo, bet Leon Millot dar ankstyvesne. Seyval as planuoju naudoti ledo vyno gamybai, kol kas tik treti metai Seyval vynmedziams bus, tai dar negaliu kazka pasakyti. Bianca prinoksta ant ribos, ne kiekvienais metais. Manau Solaris, kiek girdejau atsiliepimu, butu tikrai geriau. Rondo, tai jau labai seniai svajoju gauti, jau galvojau i Lenkija pats vaziuoti. Esu ragaves Rondo vyna, kai buvau pas gimines Lenkijoje. Avieciu, vysniu aromato, visai patiko. Suvalkuose ir Balstogeje daug kas augina. Madelaine Angevine aisku labai ankstyva, bet jei jau imti vinifera, as imciau Siegerrebe. Mamyte jos ta pati Madelaine, bet uz tai teveli koki turi - Gewurztraminer! O sunoksta taip pat anksti. O purksti ir gerai ziemai uzkloti jas abi manau reikia. Gal pas juos paklauskit, gal daugiau ka pasakys: info@vynuoges.lt

Laimonas rašė:Būtų įdomu sužinoti, kurios veislės Lietuvoje jums patiems labiausiai pasiteisino. Ar visas iš siūlomų bandėte auginti Lietuvoje? Šiaip matau, kad nemažai veislių tos pačios, kaip ir auginamos Gotlande, nėra tik Madelaine Angevine.