VILLA SANTERA PRIMITIVO dI MANDURIA 2003 - komentaras

Vynų degustacija

Moderatoriai: Laimonas, vynux

VILLA SANTERA PRIMITIVO dI MANDURIA 2003 - komentaras

Standartinė Pinotas Nuarycius » 2005-09-20, 13:28:46

Iš esmės aš linkęs sutikti su vynai.com ragavimo rezultatais: vynas yra pakeliui į įvertinimą "neblogas, įdomus", jei ne tas balanso trūkumas ir šioks toks bendras skonio grubumas, ką anglai pavadintų "rustic". Man pasirodė, kad vyno skonis šiek tiek nusileidžia jo kvapui.

Tiesa, reikėtų paminėti dar vienas dalyką, kuris potencialiai galėjo iškreipti mano įspūdį: nors ir būdamas neseniai pagamintas (2003), konkretus mano ragautas egzempliorius turėjo vos juntamą kamščio defektą :( Ištraukus ir pauosčius kamštį išsigandau, nes pats kamštis gana stipriai skleidė tą nemalonų kvapą, tačiau pats vynas, laimei, buvo labai mažai paliestas, nors visgi jau juntamai. Tai tokios tokelės...
Pinotas Nuarycius
 

taip taip

Standartinė Septyntaškė » 2005-09-23, 14:51:16

vyno apibūdinimas vykęs. aš ir nepriskirčiau jo prie ypač gero. kodėl jo tada tokia kaina? čia muset ne francūzai.
Septyntaškė
 

Standartinė stra - vynoklubas » 2005-10-18, 23:08:35

šiandien su kolektyvu paragavome šio vyno ir teko sutikti, kad vynas yra truputį "perkepęs" - labai karšta vasaros (2003) perkaitino vynuoges, todėl prislopo aromatai, o burnoje atsirado prastokas balansas, kai rūgštis dar neprinokusi, o taninai jau per švelnūs. vynas grubokas.
apgailestauju, jei kam nors asmeniškai šį vyną pasiūliau ir Jūs nusivylėte. Tačiau visiškai beviltišku jo nepavdinčiau. Su kiaulienos kaimietiškomis keptomis dešrelėmis jis dera puikiai. Nors per priešpirkiminius degustavimus jis pasirodė visai neblogas ir pats savaime.

Leone de Castris yra vienas geriausių Puglia regiono gamintojas. Šiemet su savo topiniais vynais jis vėl tarp Italijos žvaigždžių. Jo Primitivo di Manduria yra vidutinės klasės vynas, kuris dažnokai taip pat vertinamas puikiai ir būna puikaus kainos kokybes santykio.

Manau, kad luktelėsime, kol bus parduodamas 2004 metų derlius ir tada grįšime su vertinimais. Tikiu Primitivo sėkme.
stra - vynoklubas
 


Grįžti į Degustacijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron