Komentaras i ivertinima ir testas ar atlaikote kritika

Vynų degustacija

Moderatoriai: Laimonas, vynux

Komentaras i ivertinima ir testas ar atlaikote kritika

Standartinė patys zinote kas :-) » 2005-08-05, 15:05:16

Vyrai,
norisi reaguoti i tamstu komentara apie balta ispaniska Viognier is Jumilla. Jus rasote: "Kur švara? Kriaušinis, vynuoginis skonis. Gaivos rasta. Harmonijos ne."
Tikrai nepaskutinis zmogus vyno pasaulyje Robert Parker Jr. apie ta pati vyna raso "Many Viogniers possess a candied, cloying, bubble-gum sort of character, but Casa de la Ermita's Viognier 2004 exibits mineral notes allong vith attractive floral, apricot and peach characterisitics, medium body and good crispness as well as focus." Parker ivertinimas 87/100 irgi siek tiek skiriasi, i geraja puse, aisku.
Kazkaip nieko nerasoma apie nesvara. Gal laikas pries ragavima issivalyti nosis ar pradeti ragauti daugiau Viognier.
Idomu ar turesite drasos palikti si pranesima?
patys zinote kas :-)
 

viskas ok

Standartinė vynux » 2005-08-05, 19:36:40

pranesimas paliekamas, mielas G. niekada kritika nebuvo istrinama, tad precedento kaip ir nebuta.

del kritikos, tai BEAT IT!, ragavo ne vienas zmogus ir labai nuodugniai prie geruju apsviestuju stalu. Parkeris dar ne rodiklis. tas pats vynas butelyje gali buti ivairus. verdiktas paskelbtas. kada nors pergersime.
vynux
 
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2004-01-06, 18:36:53
Miestas: Vilnius

Standartinė (SU)Gerovas » 2005-09-02, 15:33:39

Parkeris dar ne rodiklis
Na na... Aukstai kylat...
(SU)Gerovas
 

Standartinė WS » 2005-09-04, 11:27:08

manau, kad kartais Vynai patenka i ta pacia beda, kuria turi didzioji dalis pasaulio vyno gereju (ne zurnalistu, o gereju!) - jie giria tai, kas patinka tuo metu ir pagal bendazmogiskus kriterijus. man asmeniskai daznokai iskyla tokia pat dilema- ar "nurasyti" vyna, jei jis tuo metu man nepatinka, ar pabandyti suzinoti, gal jo verte yra butent tame neatitikime cilietisko chardonnay ir australietisko shiraz suformuotiems standartams. manau, kad palaipsniui musu uzsipulti jaunuoliai ismoks daugiau tolerancijos ir stos nebe "vyno kritiku" 8) , o vyno rasytoju puseje (velnias, as nesu vyno rasytojas :roll: ).
WS
 

Standartinė WS » 2005-09-04, 11:28:57

manau, kad kartais Vynai patenka i ta pacia beda, kuria turi didzioji dalis pasaulio vyno gereju (ne zurnalistu, o gereju!) - jie giria tai, kas patinka tuo metu ir pagal bendazmogiskus kriterijus. man asmeniskai daznokai iskyla tokia pat dilema- ar "nurasyti" vyna, jei jis tuo metu man nepatinka, ar pabandyti suzinoti, gal jo verte yra butent tame neatitikime cilietisko chardonnay ir australietisko shiraz suformuotiems standartams. manau, kad palaipsniui musu uzsipulti jaunuoliai ismoks daugiau apie vynus, taip pat taps ismintingai tolerantiskesni ir stos nebe "vyno kritiku" 8) , o vyno rasytoju puseje (velnias, as nesu vyno rasytojas :roll:, bet kaip sielu gydytojas turiu pasakyti, kad viesa kritika nedidina zmogaus tolentiskumo lygio :twisted: ).
WS
 

Jumilla

Standartinė eugenijus » 2005-10-21, 02:31:48

Jei jau prakalbom apie Jumilla, tai zymiai spalvingesnis ir pilnesne palete pasireiskia Panarroz 2003!

Na, man asmeniskai jis per daug "pietietiskas". Labai aiskus juoduju serbentu, vysniu, sokolado aromatai. Ryskus taninas. Pilno kuno(?) full body. Ir kaina padori.

Bet as ir toliau isliksiu prie Bordeaux ir Burgundy ;)
eugenijus
 


Grįžti į Degustacijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron