Restoranas Mano Liza

Pastabos įvairiomis temomis

Moderatoriai: Laimonas, vynux

Restoranas Mano Liza

Standartinė Vynai » 2004-03-15, 16:57:41

100 metų, kai jokia restoranų recenzija nepasirodė. Mes buvome keletoje, o norisi aptarti vieną: Mano Liza, esantį Vilniuje, Ligoninės gatvėje. Užsisakėme staliuką Kaziuko mugės šeštadieniui, nors prieš pora metų teko valgyti vieniems. Pasirodo, neapsirikome, įžengus į retoranėlį, visas kambarys ūžė nuo žmonių. Unbelievable. Aplinka nepakitusi, gana jauki, nors židinio jie nekuria kažkodėl. O gaila. Kadangi restoranėlis priklauso viešbutukui, tad galima paskaityti užsienio spaudos. Aptarnavimas malonus ir negaila palikti arbatpinigių. Maistas taip pat visai nieko. Ir kainos apie 15 litų. Štai jautienos kepsnys buvo minkštas ir sultingas, nors marinatas prastesnis nei "Po saule". Žuvis pateikta labai gražiai, bet pirma, kol visiem sunešė, ji šiek tiek atvėso, o antra, pati žuvis buvo prėskoka. Labai neblogas ledų desertas su vaisiais bei mėtų kremu. Vos nepamiršau, yra neblogų vynų, kaip pvz. Torres Santa Digna Cabernet Sauvignon (45 lt), ir vynai net 2 kartus neviršija partuoduvinės kainos. o tai jau smagu. Apskritai estetiškai maistas pateiktas gražiai. Verta ateiti į restoranėlį ir kitą kartą.
Vynai
 
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2004-01-06, 14:27:59
Miestas: Vilnius

Grįžti į Pastabos įvairiomis temomis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron